Altın ve Döviz

Altın ve doviz kur bilgileri
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.0 MB
  • Version 2.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Hyper Mobile
Altın ve Döviz, uygulaması android işletim sistemine ve 2,1 üzeri sürümüne sahip kullanıcılar için yazılmış, yatırımcıları ve doviz ve altın piyasasını takip etmek isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş bir uygulamadır.
Altın ve Döviz, uygulaması android işletim sistemine ve 2,1 üzeri sürümüne sahip kullanıcılar için  yazılmış, yatırımcıları ve doviz ve altın piyasasını takip etmek isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş bir uygulamadır.
 
Uygulama tamamen ücretsiz olup gprs bağlantınızın olduğu tüm noktalarda paraya ve altına ait notları anlık olarak öğrenebileceğiniz bir yazılımdır. En güncel serbest piyasa ve merkez bankası Amerikan Doları, Avrupa Para Birimi, İsviçre Frangı, İngiliz Sterlini, Danimarka Kronu, İsveç Kronu, Norveç Kronu, Japon Yeni, S. Arabistan Riyali, Avustralya Doları, Kanada Doları, Kuveyt Dinarı, Rus Rublesi, Yeni Rumen Leyi, İran Riyali , Bulgar Levası kurları ile 24 Ayar Altın, 22 Ayar Bilezik, 18 Ayar Altın, 14 Ayar Altın, Çeyrek Altın, Yarım Altın, Teklik Altın, Gremse Altın, Ata Cumhuriyet, Reşat Altın, Hamit Altın ve Gümüş fiyatlarına ulaşabileceğiniz bir uygulama olarak mobil cihazlarınızda yer alacaktır.
Altın ve Döviz indir